Машинка за равиоли

1,490.00 ден

Машинка за равиоли

Шифра 3834

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3834 Ознаки:

Опис

Машинката за равиоли е изработена од инокс нерѓосувачки материјал.
Со оваа машина може да правите десетици различни видови на равиоли со вкусови.
Машината исто има и опции за подесување на дебелината на тестото, на пример јуфките може да ги правите во 3 различни дебелини и големина по желба.
Лесна и многу практична за употреба и одржување.
Се прицврстува на било каква рамна површина со помош на метална стега
Димензии:19 x 13 x 18 cm