Двоен апарат за равиоли

690.00 ден

Двоен апарат за равиоли

Шифра 4732

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4732 Ознаки:

Опис

Двојна машинка за рачно припремање на равиоли

Идеален за ресторани и угостителски објекти

Овозможува лесна подготовка на равиоли со различни филови, кои ќе го задоволат сечиј вкус и ќе придонесат за уникатност и уживање за време на семејните оброци.

За оние кои уживаат во готвењето и експериментирањето со различни рецепти, овој апарат нуди можност за создавање разновидни и креативни равиоли.

Со отстранливите делови кои лесно се мијат, одржувањето на уредот ќе биде без стрес и ќе ти овозможи долго време да го користиш без губење на квалитетот.

Механизам направен од висококвалитетен и здрав нерѓосувачки челик, издржлив, лесен за употреба и чистење.