Очила со вградена HD камера

1,190.00 ден

Очила со вградена HD камера

Шифра 3679

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Стилски очила со вградена 5 МП камера

Слот за мемориска картичка за снимања, макс 32 GB

Се полнат преку УСБ полнач