Водоотпорна самолеплива PVC лента

290.00 ден

Водоотпорна самолеплива PVC лента

Шифра 4543

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4543 Ознаки:

Опис

 • Заштитете ги областите околу мијалниците, кадитe, туш кабините и сл.
 • Лесна за употреба, заптивна самолеплива трака
 • Материјал: високо квалитетен ПВЦ материјал кој обезбедува водоотпорност и заштита од вода, нечистотија и влага
 • Лесно се инсталира – без употреба на алатки
 • Издржлива и квалитетна
 • Соодветна за употреба на агол од 90 степени
 • Широка примена – совршена за лепење околу плотни, мијалници, тоалети, кади, sидови и било кои други места
 • Добро се прилепува на која било површина. Пред употреба исчистете и исушете го добро местото на кое сакате да ја залепите.
 • Димензии: 3,2m x 38mm