Апарат за сечење на помфрит

450.00 ден

Апарат за сечење на помфрит

Шифра 3600

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3600 Ознаки:

Опис

Изработен од високо квалитетна пластика и нож од нергосувачки челик

Гумиран подлога која не се лизга

Заштедува време за подготовка на помфрит

Можно е сечкање на секаков вид на зеленчук.