Метална машинка за сечење помфрит

720.00 ден

Метална машинка за сечење помфрит

Шифра 3741

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3741 Ознаки:

Опис

Квалитетна метална изработка

Нелизгачка поглога

Заштедува време за подготовка на помфрит

Можно е сечкање на секаков вид на зеленчук.