Прекривка за базен – Intex

1,000.00 ден1,200.00 ден

Прекривка за базен – Intex

Шифра 3674

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 3674 Ознаки:

Опис

Прекривка за базен Intex

Димензии и цена:

3.05 м – 1000 ден.

3.66 м – 1200 ден.

 

 

Дополнителни информации

Одберете големина

3.05 m – 1000 den., 3.66 m – 1200 den