Чамец на надувување – Intex Explorer 200

2,790.00 ден

Чамец на надувување – Intex Explorer 200

Шифра 4403

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4403 Ознаки:

Опис

Чамец на надувување Intex Explorer 200 наменет за двајца (две деца или возрасен и дете)

Подот на надувување ја зголемува стабилноста но истовремено и удобноста.

Двете комори за надувување ја зголемуваат цврстината и стабилноста за време на вашите авантури.

Изработен е од квалитетен и издржлив винил.

На самиот чамец има вградено држачи за весла за полесно веслање.

Вклучени пумпа и весла

Димензии: 196 x 102 x 33 cm