Попуст!

Душек Intex Plus – 203 x 152 x 42 cm

Original price was: 4,690.00 ден.Current price is: 4,390.00 ден.

Душек Dura Beam Plus – 203 x 152 x 42 cm

Шифра 3616

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 3616 Ознаки:

Опис

Димензии: 152 х 203 х 42 cm

Вградена електрична пумпа за брзо надувување (3-4 min)

Практична торбица за транспорт

Кадифена површина

Издржлив и лесен душек

Производител: Intex