Подлога за истегнување

690.00 ден

Подлога за нозе

Шифра 3345

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3345 Ознаки:

Опис

Подлога за нозе наменета за вежбање и истегнување.

Може да се користи и како потпора за нозете под работно биро

Изработена од квалитетна и издржлива пластика.

Може да се подесува под агол кој вас ви одговара

Нелизгачка површина