Маса на преклопување 140 x 80 cm

2,890.00 ден

Маса на преклопување 140 x 80 cm

Шифра 4780

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4780 Ознаки:

Опис

Маса за преклопување со димензии 140 x 80 см и висина 72 cm

Засилена пластична површина отпорна на надворешни влијанија со метална конструкција и ногарки

Лесно се отвора со помош на вградениот механизам за преклопување

Се користи внатре и надвор, во вашиот двор, градина, тераса и сл.

Достапна во бела, крем, кафеава и зелена боја

Дополнителни информации

Одберете боја:

Бела, Крем, Кафеава, Зелена