Пикник маса за 4 луѓе

4,190.00 ден

Алуминиумска пикник маса за 4 луѓе

Шифра 3639

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3639 Ознака:

Опис

Компактно куферче кое се расклопува во маса за пикник со столчиња.

Водоотпорна, отпорна на дамки, и издржлива.

Изработена од ажурирана легура на алуминиум.

Се поставува и склопува многу лесно, само за неколку секунди.

Максимално оптоварување на масата: до 40кг.

Максимално оптоварување на столчињата: до 90кг.

Димензии на масата: 85 x 68 x 5cm.

Димензии на столчињата: 29,5 x 27,5cm (ширина) x 39,5cm (висина).

Димензии на куферче (спакувана форма): 85 х 34 x 10cm

Во средината на масата има дупка со дијаметар од 3cm, доколку сакате да поставите чадор за заштита од сонце или дожд (чадор не доаѓа во комплетот)