Организер за лекови – Pill Pro

390.00 ден

Организер за лекови – Pill Pro

Шифра 3847

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Организер за лекови и витамини составен од 7 мали фиоки, за секој ден по една.

Секоја фиока (секој ден) е поделена на 4 дела.