Зголемувач на екран на мобилен телефон

440.00 ден

Зголемувач на екран на мобилен телефон

Шифра 3274

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3274 Ознаки:

Опис

Зголемувач на екран на мобилен телефон

Идеален доколку гледате филмови или читате книги на вашиот телефон

Зголeмување до 12″

Едноставен за употреба

Го има во три бои и тоа бела, црна и црвена