Течен сапун за раце и лице Medix – PC 501

620.00 ден

Течен сапун за раце и лице PC 501

Шифра 8001

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Кремаст течен сапун со мирис на мед и млеко Medix PC 501

Економичен течен сапун погоден за секојдневно миење на раце и тело.

Одлични својства за миење, збогатен со млечни протеини и навлажнувачки кремасти состојки.

Нежен мирис на млеко и мед.

Количина 5 Л.

PH 5.8-6.8