Вертикален држач за хартија

450.00 ден

Вертикален држач за хартија

Шифра 3767

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3767 Ознаки:

Опис

Вертикален модерен држач за хартија

Цврста и тешка основа која спречува паѓање на хартијата при користење

Материјал отпорен на абење, издржлив и лесен за користење

Димензии 35 x 16 cm

Тежина 540 gr