Комплет за цртање и боење – 168 парчиња

690.00 ден

Комплет за цртање и боење – 168 парчиња

Шифра 4496

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија Ознаки:

Опис

Идеален за креативна забава за децата

Развива креативност и детска фантазија

168 парчиња

Одличен подарок

За момчиња и девојчиња

Димензии: 39 cm x 29 cm x 4 cm

За деца на возраст од 6+ години