Хидраулична дигалка

990.00 ден

Хидраулична дигалка

Шифра 7028

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Хидраулични дигалки за сите типови на возила

3 т. – 990 ден.

5 т . – 1190 ден.

10 т. – 1590 ден.

12 т. – 1890 ден.

20 т. – 2290 ден.

32 т. – 2690 ден.