Организер за кујнски садови

690.00 ден

Организер за кујнски садови

Шифра 4768

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4768 Ознака:

Опис

Организаторот за во кујна е дизајниран да го оптимизира просторот во скафовите. Ќе го искористиш секој сантиметар од просторот на кујнскиот кабинет.

Совршен за сортирање и организирање кујнски даски, чинии, тави за печење и други прибор.

Решетката за складирање во кујната доаѓа со едноставни упатства за склопување и поставување. Без алатки или напор, можеш брзо да ја инсталираш во твојот кујнски кабинет.

Овој организатор е направен од квалитетни материјали кои гарантираат долготрајна издржливост. Издржливата конструкција обезбедува стабилност и поддршка за твоите кујнски елементи.

Цврстата конструкција обезбедува стабилност и поддршка за твоите кујнски елементи, со што се спречува нивното оштетување и продолжување на нивната употребливост. Можеш да бидеш сигурна дека овој организатор ќе трае долго и ќе ти даде долгорочно задоволство.

Организаторот не е е само практично решение за организација на кујната, туку и естетски атрактивен додаток на твојот простор. Со својот модерен дизајн и функционалност, овој организатор ќе додаде допир на уредност и елеганција во твојата кујна.

Технички карактеристики:

  • Материјал: PP + нерѓосувачки челик;
  • Вкупна големина: околу 22 x 35 x 16cm;
  • Тежина: околу 580g.