Ролер – масажер за врат

390.00 ден

Ролер – масажер за врат

Шифра 4606

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4606 Ознаки:

Опис

Масажерот за врат со 6 ролери може да се притисне на местата на болка и веднаш да ја ублажи болката, овозможувајќи ви да уживате во најдоброто искуство со масажата
Контролиран интензитет на масажа: 6-те меки, но цврсти силиконски топчиња можат да ви помогнат да ги опуштите вашите напнати мускули со фокусирање на главните точки за активирање на притисокот. Можете да ја примените вистинската сила за вашите различни потреби за масажа, која е погодна и лесна за употреба за сите возрасти.
Ергономски и флексибилен дизајн: Ергономски дизајнираната рачка против лизгање е многу удобна за држење. Рачката е многу флексибилна што може слободно да се отвора-затвора за да одговара на обликот на вашето тело. Масажерот за целиот врат изработен од ABS материјал со висока цврстина е исто така силна цврстина и со добар квалитет.
Имитирајте масажа на личност: Топките за масажер со точки со 6 тркала даваат чувства како рацете на масажерот за длабоко навлегување во мускулите и моментално ублажување на болката. Ќе се чувствувате освежени и опуштени по само пет минути масажа.
Лесен и пренослив: Овој рачен масажер е лесен само 295 g. Неговиот пренослив дизајн ќе ви биде лесен за уживање во сопствената лична масажа на длабоки ткива каде и да сте дома или на службено патување.

Помага во ублажување на болки во половината, грбот, вратот, рамената и замор.
Лесен и симпатичен, можете да го носите насекаде.
Уред за масажа на вратот, масирајте ги тригерните точки и фациите во вратот, ја ублажува болката во мускулите.
Мултифункционален уред за масажа, можете да го масирате вратот, рамената, рацете, да ви помогне да ги опуштите мускулите.
Мал и лесен за носење, можете да го користите кога долго работите во канцеларија или дома.