Капа за ослободување од главоболка и мигрена

750.00 ден

Капа за ослободување од главоболка и мигрена

Шифра 4411

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4411 Ознаки:

Опис

Кажете им збогум на стариот стил на надуени пакувања мраз за глава!

Покривање на главата од 360 степени за лесно движење и побрзо закрепнување.

Дизајн на лизгање значи дека нема потреба да се занимавате со неколку ремени, обвивки или повеќе кеси со мраз.

20 мин олеснување: работи така што продира длабоко и моментално во мускулните ткива и го намалува протокот на крв во целната област, значително го намалува воспалението што предизвикува болка.

Може да ја изладете го во замрзнувач за ледена терапија или загрејте ја во микробранова печка за релаксирачка топлина.