Монтажен плакар за чевли – единечен

990.00 ден

Монтажен плакар за чевли – единечен

Шифра 4576

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4576 Ознака:

Опис

Плакарот содржи 9 полици и ви овозможува да складирате повеќе од 25 парчиња чевли.
Повеќенаменскиот плакар можете да го користите и за складирање книги, кутии за чевлите, облека, играчки итн.
Лесен е и многу едноставен за составување и складирање.
Заштитната покривка не дозволува прашината да допре до предметите во плакарот.
Димензии: 60 x 30 x 155 cm
Достапни бои: сива и кафеава