Пластична комода – фиокар

1,190.00 ден

Пластична комода – фиокар

Шифра 3342

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 3342 Ознаки:

Опис

Монтажни пластични фиокари изработени од квалитетна пластика и не се оштетуваат

Идеални за пакување на алишта, играчки, чевли, алат или било какви предмети

Димензии: 38 x 46 x 89 cm