Силиконска подлошка за висина

390.00 ден

Силиконска подлошка за висина

Шифра 3754

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Силиконска подлошка составена од повеќе слоја и со која може да ја зголеминате вашата висина до макс 5 цм

Се поставува во задниот дел во чевлите под петицата.

Според бројот на силиконски слоеви одредувате колку сакате да си ја зголемите висината