Електрична кутија за затоплување на храна

750.00 ден

Електрична кутија за затоплување на храна

Шифра 3813

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3813 Ознаки:

Опис

Карактеристики на производот:

Се што е потребно е да го вклучите во струја и да почекате вашиот оброк да се загрее.

Топлината и свежината ја задржува до 8 часа по загревањето

Димензии на производот: 17 x 10.8 x 23.8cm

Teжина на производот: 290gr

Kaпацитет на производот: 1.05l

Моќност: 40W

Напон: 240V

Пакувањето содржи: мала лажичка, кабел за полнење, кутија за храна и упатство за употреба

Материјал: пластика

Боја: во зависност од достапноста на количините

Производот е наменет за загревање на храната и одржување на топлината