Плишано мече со ѕвезден стомак – Star Belly

770.00 ден

Плишано мече со ѕвезден стомак – Star Belly

Шифра 3792

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Опис

Плишано мече со ѕвезден стомак – Star Belly е мека и гушкачка ноќна светлина за деца која создава блескави ѕвезди и забавни форми кои се лизгаат по ѕидовите и таванот, помага да се создаде мирна и релаксирачка средина за спиење.
ВИНОЖИТО ОД БОИ – Вашето дете ќе сака да се гушка со својата кадифена играчка дење и ноќе; тој едноставно го притиска стомакот за да ја смени светлината во шест различни бои;
Пријатна ноќна светлина за деца: специјално дизајнирана да ја осветли собата на вашето дете со нежни бои, ѕвезди и форми; Слаткиот мек и сјаен стомак ќе му помогне да го смири вашето дете за да го направи времето за спиење попријатно и да му помогне побрзо да заспие.
СОВРШЕН ПРИЈАТЕЛ ЗА ПАТУВАЊЕ: Нашите плишани животни за момчиња и девојчиња се лесни и преносливи, што ги прави одлични за патување и спиење; вашите семејни ноќни светла ѕвезди ќе светат каде и да се Ноќно светло за деца со батерии со автоматско исклучување.
СОЗДАДЕТЕ ОКОЛИНА ОД СОНИШТАТА: Star Belly  се совршени плишани животни кои ќе помогнат да се создаде смирувачка средина за вашето дете; Овие преслатки меки играчки ќе бидат нивниот омилен пријател со кој ќе се гушкаат додека одат во земјата на соништата.

Работи на батерии.

Достапни во сина и розе боја

Димензии: 37×14 cm