Машинка за шишање – Lexical LHC-5630

990.00 ден

Машинка за шишање – Lexical LHC-5630

Шифра 3821

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Lexical LHC-5630 е уред за шишање и бричење на влакна на лицето и телото.

Ергономски дизајн, квалитетни материјали и врвни сечила од нерѓосувачки челик.

Опремен со батерија од 900 mAh.

3 чешли за должина на брадата или косата

2 брзини на сечење

Време на полнење 2.5 часа