Декоративен соларен LED буф

490.00 ден

Декоративен соларен LED буф

Шифра 4340

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4340 Ознаки:

Опис

Соларна светилка во форма на буф која ќе ја надополни вашата градина

Напојување со соларна енергија и автоматско вклучување/исклучување: извор на соларна енергија, нема потреба од замена на батеријата. Сензорот за светлина ги контролира соларниот буф, дење се гаси светлото, ноќе автоматски само се пали.

IP65 водоотпорен и издржлив, издржува секакви временски услови во текот на целата година.

Лесно инсталирајте го каде што сакате и уживајте во шарената соларна енергија