Огледало за шминкање – 180 степени, троделно

890.00 ден

Огледало за шминкање – 180 степени, троделно

Шифра 8087

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 8087 Ознаки:

Опис

Огледалото може да ротира за 180 степени

Составено од три дела: средишен 24 x 18 цм, лев дел: 24 x 9 и десен дел: 24 x 9 кој има зголемување x2 и x3

Во самото огледало има вградено диоди за осветлување и копче со кој го вклучувате осветлувањето

Работи на батерии или преку УСБ кабел на било кој полнач од мобилен телефон. (Не се полни)