Тоалетна маса со огледало

3,790.00 ден

Тоалетна маса со огледало

Шифра 4540

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Тоалетна маса со огледало за шминкање и дотерување

Едно од омилените парчиња мебел на сите дами

Совршен за сместување во аголот од вашата спална соба или во вашето лично козметичко студио

Едноставен дизајн кој одговара на секој стил на ентериер

Материјал: MDF плоча, издржлива, не се деформира лесно

Заоблени агли

Полици за складирање

Огледало

Фиока

Димензии: 80 х 40 х 120cm

Лесно се монтира