Лед светло за велосипед

470.00 ден

Лед светло за велосипед

Шифра 3702

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3702 Ознака:

Опис

Лед светилка за велосипед, моќна, практична, лесна и практична.

Има вградена батерија која се полни преку УСБ

Може да се користи и за кампување, трчање, практична работа и сл.

Има каиш со кој може да се постави на глава или на кацига