Батериска светилка за на глава

450.00 ден

Батериска светилка за на глава

Шифра 3488

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Професионална батериска светилка со држач за на глава

3 мода на работа на светилката: пригушено светло, полно светло и со трепкање

Идеално за кампување, ноќно пешачење, планинарење, за во индустрија и рударство

120 лумени светлина

Се полни преку адаптер