Лед батериска светилка

490.00 ден

Лед батериска светилка

Шифра 3300

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Лед батериска светилка

Се полни преку кабел на 220 V

Безбедносно копче on/off