Сет ножеви 6/1

790.00 ден

Сет ножеви 6/1

Шифра 3697

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3697 Ознаки:

Опис

Сет ножеви проиведени од нерѓосувачки челик

Ергономска рачка што не се лизга