Кујнски садопер

3,990.00 ден

Кујнски садопер

Шифра 4882

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: Не е достапно Ознаки:

Опис

Нова технологија со нано-облога за лесно одржување: тврд, отпорен на абење, отпорен на корозија и избледнување, не задржува дамки – лесно се отстранува нечистотијата, антибактериски состојки, отпорен на високи температури

Дизајн кој превенира прелевање на водата

3 отвори каде покрај чешма, можете да го инсталирате она што ви е потребно, како диспензер за течен сапун, додаток за миење чаши и сл. (дијаметар на отвор: ~35mm)

Доаѓа во комплет со одводна цевка, сифон и корпа за цедење и миење

Одводната цевка во форма на буквата S превенира задржување на непријатни мириси, го елиминира затнувањето на филтерот за отпадна вода, овозможува побрзо одводнување и спречува истекување

Приспособлива корпа за миење овошје и зеленчук над садоперот, изработена од нерѓосувачки челик и ABS

Одлична циркулација на вода за брзо исцедување

Материјал: 7 слоен висококвалитетен нерѓосувачки челик/ инокс

Густа облога од EVA пена на дното на садоперот против создавање кондензација, придушување на бучавата и вибрациите

Форма: правоаголна, заоблени рабови

Димензии: 55 x 45 x 22cm / Дебелина: 3mm

Достапен во инокс и антрацит боја

НАПОМЕНА: ЧЕШМАТА И ДОДАТОЦИТЕ КОИ СЕ ВГРАДУВААТ ВО ОТВОРИТЕ НА САДОПЕРОТ ПРИКАЖАНИ НА СЛИКИТЕ НЕ СПАЃААТ ВО КОМПЛЕТОТ, ПРИКАЖАНИ СЕ САМО ИЛУСТРАТИВНО

Дополнителни информации

Одберете боја:

Антрацит, Инокс