Апсорбирачка подлога за цедење на садови

290.00 ден390.00 ден

Апсорбирачка подлога за цедење на садови

Шифра 4594

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4594 Ознаки:

Опис

Апсорбирачка подлога за вашата кујна – брзо го апсорбира вишокот вода и ги одржува вашите садови суви и чисти

Функционална и естетски привлечна

Лесна е за чистење и одржување, ќе ви заштеди време и напор

Можете да ја користите како цедилка за садови, заштита за работна површина, основа за сушење зеленчук или овошје итн.

Нејзините својства за брзо сушење ви овозможуваат да ја користите одново за кратко време

Материјал: полиестер

Боја: сива

Дополнителни информации

Одберете големина

50 X 30, 60 X 50