Сет од нелизгачки подлоги за во кујна

590.00 ден

Сет од нелизгачки подлоги за во кујна

Шифра 4658

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4658 Ознака:

Опис

Сет од две нелизгачки подлоги за во кујна

Димензии: 120 x 40cm + 60 x 40cm

Кујнска подлога која ќе ја впие целата вишок вода на подот за миг!

Идеална за поставување на подот пред мијалникот и рерната

Брзо ја апсорбира сета влага и брзо се суши

Нејзината површина е нелизгачка и многу едноставна за одржување

Можете да ја користите во бањата, кујната или во било која друга просторија. Спречува лизгање и може да се користи и како простирка за во када или туш кабина.

Подот ќе биде сув и чист, повеќе нема да постои ризик тој да биде оштетен, а водата и влагата нема да се шират по подот

Одлично се вклопува во сечија кујна или бања, совршен декоративен елемент

Форма: правоаголна

Дебелина: 2mm

Материјал: PVC + винил