Вреќа за удирање за деца + ракавици

1,190.00 ден

Вреќа за удирање за деца + ракавици

Шифра 4373

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 4373 Ознаки:

Опис

Вреќа за удирање идеална за тренирање на боречки вештини за деца

Направена од квалитетно, трослојно ПВЦ платно, отпорно на силни удари

Наменета за деца од 5-12 год.

Долниот дел на вреќата се полни со вода за да ја одржувас стабилноста при удари

Димензии: 53 X 160 cm