Голема плишана мечка

1,170.00 ден

Голема плишана мечка

Шифра 3232

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3232 Ознаки:

Опис

Голема плишана мечка

Висина 1 м.