Детска шоља

1,470.00 ден

Детска шоља

Шифра 3283

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Опис

Лесна за чистење

Димензии 45 x 41 x 27

Има држач за поставување на тоалетна хартија

Вградена музика и светло