Рачна машинка за кечап

490.00 ден

Рачна машинка за кечап

Шифра 3729

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3729 Ознаки:

Опис

Мала и практична машинка за кечап и други домашни и зеленчукови сосови.

Изработена од квалитетна пластика и решетка од нерѓосувачки челик

Лесна за чистење и одржување