Кош со торба за алишта

600.00 ден

Кош со торба за алишта

Шифра 3768

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3768 Ознаки:

Опис

Кош со торба за алишта за собирање на валкана облека

Се поставува едноставно со прикачување на вратата

На забавен начин детето учи да си ја чисти собата