Гума за пливање со палма

770.00 ден

Гума за пливање со палма

Шифра 3668

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3668 Ознаки:

Опис

Гума во вид на остров со палма за мали деца

Додаток гума за возрасен

Палма која го штити детето од сончевите зраци