Лежалка Intex – 191 x 99 cm

1,990.00 ден

Душек – лежалка на надувување

Шифра 4356

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4356 Ознаки:

Опис

Душек – лежалка на надувување за опуштање на вода во стилска црна боја.

Душекот има две воздушни комори.
1 вграден држач за пијалок.
Во пакетот е вклучен лепенка за поправка.
Возраст: 18+
Материјал: винил
Носивост: 100 kg
Димензии: 191 x 99 cm
Димензии на пакувањето: 36 x 10 x 30 cm