Дино забавен парк – Intex

4,790.00 ден

Дино забавен парк – Intex

Шифра 4363

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4363 Ознаки:

Опис

Забавувајте се со прскање и играње во Intex – забавниот воден парк, прекрасна праисториска оаза! Децата сигурно ќе се оладат во овој базен, со вграден распрскувач за палми и водопад што се прикачува на градинарско црево за тони уживање. Нахранете го гладниот диносаурус со шест вклучени шарени забавни топки. Лизгајте по водениот тобоган на вулканот со мека подлога за слетување за да слетате.

Вклучува распрскувач за вода од палми и 6 топчиња кои се вклопуваат во ѕидот
Изработен со издржлив винил
Максимална граница на тежина: 80 kg
Приближна надуена големина: 250 x 190 x 110 cm
Наменето за деца над 2 год