Фотеља – софа на надувување

2,490.00 ден

Фотеља – софа на надувување

Шифра 4845

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4845 Ознаки:

Опис

Каучот на надувување може брзо да се надува со вклучената пумпа за воздух во рок од 3 минути, што овозможува надувување без напор и практично поставување за надворешна и внатрешна употреба.

Едноставно поставување и лесно префрлување од фотеља на наувување во кревет на надувување. Идеална за гледање филмови, читање, гостински соби, спиење, кампување, патување, плажа и друго што го прави разновиден и практичен додаток на секое семејно патување.

Издржлив и удобен: Нашиот кауч за дување е направен од висококвалитетни ПВЦ материјали, погодни за кожата, не се лизгаат, отпорни на влага и абење, лесен за чистење. Оваа софа на надувување е изградена да трае и да ги издржи строгостите на авантурите на отворено, обезбедувајќи сигурен комфор за сите ваши гости и членови на семејството.

Лесен за транспорт и складирање: со неговиот лесен дизајн и компактна големина кога се отпушта, нашата столица за извлекување на надувување е лесна за носење со кутија за носење, што го прави практично и практично решение за какви било потреби за седење, обезбедувајќи максимална релаксација.

Димензии: 198 x 98 x 70 cm