Електричен чистач за мраз од стакла на автомобили

550.00 ден

Електричен чистач за мраз од стакла на автомобили

Шифра 3862

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3862 Ознаки:

Опис

Електричен чистач со помош на кој на брз и лесен начин ќе го одстраните мразот од ветробранското и страничните стакла на автомобилот.

Се приклучува на стандарден приклучок за запалка во автомобилот

Должина на кабел: 240 cm

Моќност: 18 W

Димензии: 27x8x4 cm