Попуст!

Церада за мотор (моторцикл)

Original price was: 590.00 ден.Current price is: 390.00 ден.

Церада за мотор (моторцикл)

Шифра 7044

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 7044 Ознаки:

Опис

Заштитна најлонска прекривка за мотор за внатрешна или надворешна употреба. Оваа прекривка ги задоволува сите стандардни потреби за заштита на возилото.

Прекривката е водоотпорна, го заштитува вашето возило од прашина и нечистотија и исто така не дозволува акумулација на топлина и кондензација.

Материјалите на изработка се издржливи и овозможува заштита од дожд, нечистотија и заштита од сонце.

Отпорна на надворешни влијанија, лесен и издржлив дизајн

Материјалот  овозможува добра циркулација на воздухот, ја спречува влагата и го намалува зголемувањето на топлината

УВ-отпорен материјал кој ја штити бојата на вашето возило од штетните УВ зраци

Заштита од дожд, снег, нечистотија, прашина, измет од птици, топлина, студ

За сите модели мотори, скутери, велосипеди и останато

Церадата во долниот е без дополнителни ластици за прицврстување

Димензии: 205 X 120 cm