Силиконски сад за правење мраз

420.00 ден

Силиконски сад за правење мраз

Шифра 3653

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Високо квалитетен сад за правење и складирање мраз, изработен од силикон што го прави исклучително практичен за користење.
Направете, складирајте и послужете мраз во само еден сад.
Револуционерен сад кој заштедува простор.
Безбеден за миење во машина за садови.
Димензии 15x13cm
Изработена од квалитетна мека пластика и силикон.