Подлога за правење ролни од сладолед

790.00 ден

Подлога за правење ролни од сладолед

Шифра 4824

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4824 Ознаки:

Опис

Разноврсна и забавна: ослободете ја вашата креативност со бескрајни можности за комбинации на вкусови и додатоци. Без разлика дали сакате класичен ролен сладолед или експериментирате со уникатни креации, оваа машина за сладолед „Направи сами“ ветува часови за забава и вкусни резултати.
Лесен за користење: Дизајниран за погодност, нашиот производител на ролни за сладолед е едноставен за ракување. Само замрзнете ја ладната чинија со часови однапред, истурете ја смесата, тркалајте и уживајте! Чистењето е лесно, што го прави совршен за семејни собири, забави или секојдневно уживање.
Инстант ладна чинија: Уживајте во удобноста на моменталното задоволување со ладната чинија за брзо замрзнување, што ви овозможува да приготвите замрзнати задоволства за неколку минути. Едноставно истурете ја смесата на ладната чинија и погледнете ја како се претвора во кремаст валани сладолед веднаш пред вашите очи.
Создадете домашни задоволства: подигнете ја вашата игра со десерти со нашиот производител на валани сладолед, дизајниран за изработка на вкусни домашни задоволства како ролен сладолед, мек сервирање, слатки, шербет и желато во удобноста на вашиот дом.
Материјали за квалитет на храна: Изработен од нерѓосувачки челик 304 од типот на храна, нашиот производител на валани сладолед гарантира безбедни и без мирис замрзнати задоволства во кои можете да уживате со мир на умот. Целиот производител на сладолед лесно се чисти, обезбедувајќи хигиена и елиминирајќи ги грижите за остатоците од храна

Кажете им збогум на сладоледот од продавница и замрзнатиот јогурт натоварен со адитиви и конзерванси. Со нашиот производител на валани сладолед, имате целосна контрола врз состојките, обезбедувајќи свежи, здрави и приспособливи замрзнати јадења секој пат.
Уживајте во возбудата од правењето домашен сладолед и замрзнати десерти заедно, предизвикувајќи креативност и време за поврзување со вашите деца.
Карактеристики:
-Боја: сина и розеваа
-Материјал: нерѓосувачки челик за храна.
-Големина: околу 30×22 cm
-Капацитет: 150мл.

Дополнителни информации

Одберете боја:

Сина, Розе